Edhem, Pollard ve Khedher Global Sağlık Konferansı’nda…

GLOBAL SAĞLIK KONFERANSI, EMMA EDHEM, KEITH POLLARD VE NABIL BEN KHEDHER GİBİ ÖNEMLİ İSİMLERİ AĞIRLAMAYA HAZIRLANIYOR

Türkiye ve İngiltere arasında sağlık işbirliği fırsatları sunan Global Sağlık Konferansı, Londra’nın en prestijli mekanlarından IOD Yöneticiler Enstitüsü’nde, 21-22 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleşecek.

Türk İngiliz Ticaret ve Endüstri Odası (TBCCI) Yönetim Kurulu Başkanı Emma Edhem’in ana konuşmacı olarak yer alacağı etkinliğe, LaingBuisson International Limited CEO’su Keith Pollard ve Tunus Büyükelçisi Nabil Ben Khedher de katılım sağlayacak.

Türkiye’den 30’un üzerinde hastanenin yer alması beklenen etkinliği destekleyenler arasında Ticaret Bakanlığı, THY, HIMSS Turkish Community, Bursa STO ile İngiltere’den Turkish British Chamber of Commerce and Industry (TBCCI) ve Healthcare UK yer alıyor. Etkinlikte BUPA, Axa, Vitality, Aviva gibi sigorta şirketlerinin yöneticileri ve 40’ın üzerinde sağlık turizmi acentesi ile B2B görüşmeleri yapılacak.

Global Sağlık Konferansı, “Türkiye ve İngiltere Ülke Sunumları”, “İngiltere ve Türkiye Arasında Sağlık Hizmetleri İşbirliği Potansiyeli (Fırsatlar) Paneli”, “B2B görüşmeleri” ve “Sağlık İşbirliği Vizyon Toplantısı” olmak üzere 4 ana başlıkta gerçekleşecek. Karşılıklı işbirliği fırsatlarının konuşulacağı Konferansta, Türkiye’nin marka olmuş hastaneleri ile İngiltere’de yaşayıp yabancı bir ülkeden sağlık hizmeti almak isteyen kişiler arasında aracı olabilecek, onları bilgilendirip yönlendirebilecek kurumlar temas kuracak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir