Mekan Hakkında

IoD – The Institute of Directors(Yönetim Enstitüsü) 1903 yılında kuruldu ve üç yıl içinde ülke genelindeki iş liderlerini desteklemek, temsil etmek ve standartları belirlemek için bir Kraliyet Fermanı ile ödüllendirildi. Kraliyet Fermanıyla derinden gurur duyan enstitü, fermanı organizasyon olarak yaptıkları her şeyin önünde tutmaktadır.

Hem yerel hem ulusal bir iş lideri olarak iş adamlarının bakış açısını temsil etmeye devam eden enstitü, tüm büyük şehirlerin kalbinde yer almaktadır. Enstitünün amacı; hükümet politikasını, mevzuatı ya da daha geniş bir işletme topluluğunun görüşlerini araştırırken ve gözden geçirirken, yöneticilerin de fikirlerinin değerlendirildiğinin dikkate alınmasını sağlamaktır.

Üyelik, sizi iş başarısına, eğitime, mesleki uzmanlığa, ağ kurma fırsatlarına ve esnek çalışma alanlarına kadar her biri kendi başarınızı güçlendirmenize ve geliştirmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmış bir dizi kaynakla donatacaktır. Ünlü Chartered Director nitelik ve eğitim portföyü, size beceri setinizi geliştirmek ve bir iş lideri olarak tam potansiyelinize ulaşmak için bir platform sağlayacaktır.

Önümüzdeki yıllarda İngiltere’nin ticaretinde ne olacağıyla ilgili çok az tahmin var. Ancak kesin olan bir şey var ki; IoD, üyelerini desteklemek, girişimcilik faaliyetlerini teşvik etmek ve 30.000+ üyesinin ve bir bütün olarak iş dünyasının yararına sorumlu iş uygulamalarını teşvik etmek için sürekli bir taahhütte bulunacaktır.